Hakkımda

Uzm. Dr. Gökhan GÜREL, lisans öncesi öğrenimlerini Akhisar'da bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2004-2009 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Nöroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ve Akçakale Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Uzm. Dr. Gökhan GÜREL, 2010 yılında öğretim göğrevlisi ve uzman doktor olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda tekrar göreve başlamıştır. 2012 yılında ise kendi isteğiyle buradaki görevinden ayrılarak çalışmalarına özel sektörde devam etmiştir.

Mesleki yaşamı boyunca yurtiçi ve yurt dışında Nöroloji alanında yapılan yerel, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlarda sayısız yazılı, sözlü ve poster bildirilerde bulunmuş olan Uzm. Dr.Gökhan GÜREL, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmekle beraber Darüşşafaka Cemiyeti'nin (Urla Residance) Konsültan Nöroloğu olarak da hizmet vermektedir.