Hakkımda

Gökhan GÜREL, lisans öncesi öğrenimlerini Akhisar'da bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2004-2009 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Nöroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ve Akçakale Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Gökhan GÜREL, 2010 yılında uzman doktor olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda tekrar göreve başlamıştır. 2012 yılında ise kendi isteğiyle buradaki görevinden ayrılarak mesleki çalışmalarına bağımsız olarak devam etmiştir.

Mesleki yaşamı boyunca yurtiçi ve yurt dışında Nöroloji alanında yapılan yerel, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlarda çok sayıda yazılı, sözlü ve poster bildirilerde bulunmuş olan Gökhan GÜREL, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel kliniğinde devam etmekle beraber Darüşşafaka Cemiyeti'nde (Urla Residance) konsültan nörolog olarak da hizmet vermektedir. 

Özellikle baş ağrısı, uyku bozuklukları ve epilepsi alanları başta olmak üzere genel nöroloji alanında hizmet verdiği kliniğinde EEG, EMG ve Uyku Laboratuvarı hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca sağlık sorunlarına evde çözümler getiren kurumsal bir girişim olan 'www.evdebakmizmir.com' internet adresinden de ulaşabileceğiniz, kısa sürede alanının öncü kuruluşları arasına giren yeni nesil evde bakım hizmetlerinin yönetim kurulu başkanı ve kurucusudur. 

Geçmişte İzmir Multipl Skleroz(MS) Derneği'nde yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık görevlerinde bulunmuştur. Türk Nörolojşi Derneği üyeliği yanısıra, Multipl Skleroz (MS) Araştırmaları Derneği kurucu üyesi ve başkan yardımcısıdır.